Barava Lojistik, 21 yüzyılda teknolojinin tüm imkanlarını takip ederek, modern, çağdaş, hızlı, güvenilir, kaliteli hizmet veren yurtiçi nakliye ve lojistik firmasıdır.
Barava Lojistik ithalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Taşımacılık her geçen gün değer kazanmakta ve gitgide büyüyen bir sektör olarak hem üretim hem pazarlama hem satış ve her türlü ulaşımda faydalanılan ve vazgeçilmez bir sektördür.

Konteyner Nakliye
Barava Lojistik, yurt içi konteyner taşımacılığı alanında yaygın faaliyet göstermektedir. Her türlü kapasitede konteyner yükünüzü, Ambarlı  limandan istediğiniz adrese güvenilir ve sistemli çözümlerle gerçekleştirmektedir.
Konteyner taşımacılığında, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefleyen Barava Lojistik; Yurt içinde gerçekleşecek tüm konteyner nakliye çalışmalarınızda, deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve geniş araç kapasitesi ile herzaman hizmetinizdedir…
İthalat/İhracat Taşımaları
FCL/LCL Konteyner Taşımaları
Dökme Yük Taşımacılığı
1999 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Ambarlı Limanda deneyimli, dinamik ve ciddi bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik çağdaş, güvenli, süratli ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Teknoloji ve İnsan kaynaklarına odaklanmış yatırımları ve her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesi ile yeni ekonomide değerli müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.